MİKRONSİS olarak temsilcisi olduğumuz Hosokawa Alpine firması, plastik film ekstrüzyon makinası üreten firmaların dünyadaki öncilerinden. Tek kattan dokuz kata kadar plastik film üretebilen makinaları, piyasanın taleplerine uygun olarak istenilen bütün özellikleri elde edecek şekilde tasarlıyor.

Temsilcisi olduğumuz Hosokawa Alpine firması, plastik film ekstrüzyon sektöründeki 50 yılı aşkın tecrübesiyle, dünyaya bu alanda önderlik eden bir firmadır. Kaliteyi her zaman ön planda tutan Hosokawa Alpine, ürettiği makinaları tekno-ekonomik koşullarda en iyi üretimi yapabilecek şekilde tasarlamaktadır.

Mono extruder ile tek katlı plastik film üretebildiği gibi, dokuz kata kadar plastik film üretebilen makinalar tasarlayabilmektedir. (tek kat, üç kat, beş kat, yedi kat, dokuz kat) Üretilen plastik filmler paketleme-ambalaj sanayinden, gıda sanayine kadar birçok alanda kullanılmaktadır. Müşterilerimizin özel ürünlerini, isteklerine bağlı olarak kendi hammaddeleriyle ya da bize bildirdikleri reçeteye uygun olarak bizim temin ettiğimiz hammaddeyle, tesislerimizin bulunduğu Augsburg'ta(Münih'e 80km) test merkezimizde test etme imkanı bulunmaktadır.

   © 1996-2011 MIKRONSIS, Tüm hakları saklıdır.